Region US

Grandmetric LLC
Brookfield Place Office
200 Vesey Street
New York, NY 10281
EIN: 98-1615498
Phone: +1 302 691 9410
info@grandmetric.com

Region EMEA

GRANDMETRIC Sp. z o.o.
ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, Poland
NIP 7792433527
+48 61 271 04 43

Key Account Manager | Poland

Jesteśmy Grandmetric!

Jesteśmy ekipą technicznych, ale zorientowanych na biznes osób, które lubią rozwiązywać łamigłówki związane z projektami transformacji IT dla globalnych i krajowych firm. Zakres naszych działań technicznych i specjalizacji obejmuje głównie sieci, technologie bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, centra danych, collaboration i rozwój oprogramowania.

Nasze cele w dostarczaniu wartościowych produktów i projektów dla Klientów to niezmiennie: #PasjaDoTechnologii, #EkstremalnaOdpowiedzialność i #ZadowolenieKlienta!

Szybko się rozwijamy, dlatego szukamy właśnie CIEBIE!

Twoje zadania:

  • Realizować cele sprzedażowe Grandmetric;
  • Budować i utrzymywać zaufanie w relacji z klientami;
  • Badać potrzeby i poznawać wyzwania klientów;
  • Stanowić łącznik między klientami a zespołem Grandmetric;
  • Sprawnie odpowiadać na zapytania o ofertę oraz na korespondencję z klientami;
  • Przygotowywać oferty i umowy;
  • Prowadzić negocjacje i domykać sprzedaż;
  • Aktywnie poszukiwać nowych szans sprzedażowych i pozyskiwać nowych klientów.

Czego oczekujemy?

  • Min. 2 lata doświadczenia w podobnej roli;
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych;
  • Umiejętności stawiania celów, ustalania priorytetów, zarządzania czasem;
  • Zdolności organizacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole;
  • Wysokiej motywacji wewnętrznej do osiagania ambitnych celów;
  • Doskonałej znajomości języka polskiego i znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Prawa jazdy kat.B

Co oferujemy?

  • Pracę w ambitnym zespole Sales i realny wpływ na rozbudowę portfolio Grandmetric;
  • Wsparcie zespołu certyfikowanych inżynierów sieciowych, bezpieczeństwa, systemów IT i chmury;
  • Wsparcie doświadczonych inżynierów pre-sales;
  • Nowoczesną kulturę organizacyjną;
  • Samochod służbowy, telefon służbowy, laptop, narzędzia do nauki;
  • Regularne szkolenia sprzedażowe;
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne;
  • Atrakcyjna podstawa, premia, możliwość dołączenia do Partnerów firmy;
  • Dodatkowy tydzień wolnego pod koniec grudnia.

Co dalej?

  • Otrzymasz wiadomość e-mail od naszego zespołu, jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania.
  • Zaprosimy Cię na rozmowę online z Head of Sales.
  • Możemy poprosić Cię również o wykonanie zadania rekrutacyjnego.
  • Otrzymasz od nas odpowiedź niezależnie od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

Twoja kolej!

Jeśli ta rola jest dla Ciebie, czekamy na Twoją aplikację! Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i załącz swoje CV.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji przez Grandmetric Sp. z o.o. oraz Grandmetric LLC zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

    Grandmetric