Region US

Grandmetric LLC
Brookfield Place Office
200 Vesey Street
New York, NY 10281
EIN: 98-1615498
Phone: +1 302 691 9410
info@grandmetric.com

Region EMEA

GRANDMETRIC Sp. z o.o.
ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, Poland
NIP 7792433527
+48 61 271 04 43

Junior CX Engineer | Grandmetric Managed Services

Jesteśmy Grandmetric!

Jesteśmy ekipą technicznych, ale zorientowanych na biznes osób, które lubią rozwiązywać łamigłówki związane z projektami transformacji IT dla globalnych i krajowych firm. Zakres naszych działań technicznych i specjalizacji obejmuje głównie sieci, technologie bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, centra danych, collaboration i rozwój oprogramowania.

Nasze cele w dostarczaniu wartościowych produktów i projektów dla Klientów to niezmiennie: #PasjaDoTechnologii, #EkstremalnaOdpowiedzialność i #ZadowolenieKlienta!

Szybko się rozwijamy, dlatego szukamy właśnie CIEBIE!

Jako Junior CX Engineer w Grandmetric Managed Services Team, będziesz odpowiadać za zarządzanie i monitoring nad naszą wewnętrzną infrastrukturą oraz infrastrukturą naszych Klientów. Będziesz też brać udział w projektach wdrożeniowych, wspierając zespół Advanced Services.

Wymagane umiejętności:

  • Wiedza o sieciach na poziomie Cisco CCENT i determinacja w zdobywaniu wiedzy na poziomie CCNA
  • Podstawowa znajomość zagadnień enterprise networking: Routing & Switching, Firewalling, systemy Wi-Fi, protokoły
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i postawa zorientowana na Klienta
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

Twoje obowiązki:

  • Pracuj na stanowisku Junior CX Engineer w zespole Grandmetric Managed Services, pierwsza linia wsparcia dla wewnętrznych projektów Grandmetric oraz dla projektów klienckich
  • Zarządzaj i znajduj rozwiązania problemów w produktach i rozwiązaniach IoT Grandmetric
  • Instaluj, przenoś, dodawaj i zmieniaj konfiguracje sieci oraz IoT
  • Ściśle współpracuj z zespołem Advanced Services
  • Wprowadzaj automatyacje do swoich codziennych zadań
  • Pracuj ze światowej klasy inżynierami Grandmetric przy projektach o różnej skali
  • Pracuj z produktami, technologiami i narzędziami, takimi jak (ale nie tylko): Cisco ISE/Firepower/Anyconnect, Cisco DNA Center, Cisco Switches/Routers/Wireless/SD-WAN, Fortinet Products, Palo Alto NG-Firewalls/Panorama, Ansible Playbooks, Python, K8S, Vmware, Azure/AWS environments, Storage, Linux/Windows
  • Pracuj z biura oraz, okazjonalnie, z lokalizacji klienckich takich jak Data Center (70% na miejscu, 30% u Klientów).

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie od 4 000 – 6 000 zł/miesiąc B2B netto w zależności od umiejętności
  • Praca zdalna lub w biurze (pełna/hybrydowa)
  • Finansowanie szkoleń i certyfikacji
  • System kafeteryjny z comiesięcznym budżetem (w tym na opiekę medyczną lub pakiet sportowy)
  • Praca w zmotywowanym i wykwalifikowanym zespole inżynierów
  • Ekscytujące projekty dla globalnych Klientów
  • Współpraca z najlepszymi dostawcami i ekspertami w branży jako Cisco Premier Partner (w drodze do złotego certyfikatu)

Kolejne kroki

  • Otrzymasz wiadomość e-mail od naszego zespołu, jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania.
  • Zaprosimy Cię na rozmowę online z Liderem Delivery & Mintenance .
  • Poprosimy Cię również o wykonanie zadania rekrutacyjnego, w tym o rozmowę po angielsku
  • Otrzymasz od nas odpowiedź niezależnie od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

Twoja kolej!

Jeśli ta rola jest dla Ciebie, czekamy na Twoją aplikację! Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i załącz swoje CV.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji przez Grandmetric Sp. z o.o. oraz Grandmetric LLC zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

    Grandmetric