Region US

Grandmetric LLC
Brookfield Place Office
200 Vesey Street
New York, NY 10281
EIN: 98-1615498
Phone: +1 302 691 9410
info@grandmetric.com

Region EMEA

GRANDMETRIC Sp. z o.o.
ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, Poland
NIP 7792433527
+48 61 271 04 43

Consulting Engineer | Technical Pre-Sales Team

Rozwijamy Zespół Przedsprzedaży Technicznej (Technical Pre-Sales Team). Dołącz do nas!

Jesteśmy Grandmetric!

Jesteśmy ekipą technicznych, ale zorientowanych na biznes osób, które lubią rozwiązywać łamigłówki związane z projektami transformacji IT dla globalnych i krajowych firm. Zakres naszych działań technicznych i specjalizacji obejmuje głównie sieci, technologie bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, centra danych, collaboration i rozwój oprogramowania.

Nasze cele w dostarczaniu wartościowych produktów i projektów dla Klientów to niezmiennie: #Ekstremalna Odpowiedzialność i #ZadowolenieKlienta!

Szybko się rozwijamy, dlatego szukamy właśnie CIEBIE!

Jako Consulting Engineer w Technical Pre-Sales Team będziesz odpowiadać za doradztwo techniczne dla Teamu Sales, realizację projektów Proof of Concept (PoC/PoV) dla Klientów Grandmetric oraz bezpośrednią współpracę z naszymi Partnerami Vendor, w tym Cisco, Microsoft, VMware, NetApp, Palo Alto, Fortinet, wszystko to współpracując ze światowej klasy zespołem inżynierskim.

Wymagane umiejętności:

  • 2 do 4 lat doświadczenia z wiedzą równą Cisco CCNA i determinacją w zdobywaniu wiedzy na poziomie CCNP/CCIE
  • Dobra znajomość sieci korporacyjnych: Routing i przełączanie, zapory, VPN, systemy i protokoły AAA, systemy VoIP, centrum danych, Wi-Fi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Rozwiązywanie problemów i postawa zorientowana na Klienta
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • Bardzo dobra prezentacja i gotowość do wystąpień publicznych

Twoje obowiązki:

  • Praca na stanowisku Inżyniera Konsultanta (Regular) w Zespole Przedsprzedaży Technicznej, ściśle współpracując z Zespołem Sprzedaży
  • Prowadź projekty PoC i PoV dla Klientów Grandmetric
  • Kontaktuj się, słuchaj i rozmawiaj z Klientami Grandmetric w celu zrozumienia ich potrzeb i wyzwań
  • Przygotuj listy HLD i LLD pod względem technologicznym i doradzaj w zakresie technicznych BoMów, konfiguracji i licencji
  • Reprezentuj Grandmetric podczas eventów i konferencji oraz przedstawiaj techniczne prezentacje Klientom i Zespołom wewnętrznym
  • Współpracuj bezpośrednio z liderami rynku i ich ekspertami: Cisco, Vmware, Microsoft, NetApp, Fortinet, Palo Alto
  • Zautomatyzuj swoją pracę i wesprzyj Zespół Sprzedaży
  • Pracuj ze światowej klasy inżynierami Grandmetric przy projektach o różnej skali, w roli Architekta)
  • Pracuj ze stosem produktów, technologii i narzędzi, takich jak (ale nie tylko): Cisco ISE/Firepower/Anyconnect, Cisco DNA Center, Cisco Switches/Routers/Wireless/SD-WAN, Fortinet Products, Palo Alto NG-Firewalls/ Panorama, Ansible Playbooks, Python, K8S, Vmware, środowiska Azure/AWS, pamięć masowa, Linux/Windows

Co w tym jest dla Ciebie?

  • Wynagrodzenie od 7 000 – 14 000 zł/miesiąc B2B netto w zależności od umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna lub w biurze (pełna/hybrydowa)
  • Finansowanie szkoleń i certyfikacji
  • Praca w zmotywowanym i wykwalifikowanym zespole
  • Ekscytujące projekty dla Klientów globalnych
  • Współpraca z najlepszymi dostawcami i ekspertami w branży jako Cisco Premier Partner (w drodze do złotego certyfikatu)

Co dalej?

  • Otrzymasz wiadomość e-mail od naszego zespołu, jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania.
  • Zaprosimy Cię na rozmowę online z Liderem Przedsprzedaży.
  • Poprosimy Cię również o wykonanie zadania rekrutacyjnego.
  • Otrzymasz od nas odpowiedź niezależnie od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

Twoja kolej!

Jeśli ta rola jest dla Ciebie, czekamy na Twoją aplikację! Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i załącz swoje CV.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji przez Grandmetric Sp. z o.o. oraz Grandmetric LLC zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

    Grandmetric