Region US

Grandmetric LLC
Brookfield Place Office
200 Vesey Street
New York, NY 10281
EIN: 98-1615498
Phone: +1 302 691 9410
info@grandmetric.com

Region EMEA

GRANDMETRIC Sp. z o.o.
ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, Poland
NIP 7792433527
+48 61 271 04 43

Asystent lub asystentka biura i działu handlowego

Asystent/ka biura i działu handlowego

Cześć, jesteśmy Grandmetric!

Pracujemy nad własnymi projektami i narzędziami usprawniającymi pracę działów IT, a także prowadzimy cyfrowe projekty transformacyjne w obszarze sieci, bezpieczeństwa i automatyzacji dla globalnych i lokalnych klientów. Bez względu na to, czy pracujemy nad autorskimi produktami, czy przy projektach obejmujących sieci dużej skali, kierujemy się wartościami, którymi są pasja do technologii, ekstremalna odpowiedzialność we wsparciu klientów i satysfakcja klienta.

To wszystko sprawia, że dołączając do naszego zespołu zyskujesz możliwość pracy w interesujących projektach technologicznych mając jednocześnie możliwość kształtowania wizerunku Grandmetric.

Szybko się rozwijamy, pozyskując kolejne segmenty klientów, dlatego poszukujemy CIEBIE do zespołu!

Oczekiwania na stanowisku Asystenta lub Asystentki biura i działu handlowego:

  • profesjonalizm w codziennym działaniu w środowisku biznesowym,
  • bardzo wysokie umiejętności organizacyjne, doświadczenie w równoległej koordynacji wielu zadań,
  • samodzielność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 (w mowie i piśmie),
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie i inicjatywa w aktywnościach zawodowych,
  • wysoka kultura osobista,
  • punktualność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa i koordynowanie korespondencji biurowej, dbanie o jej prawidłowy obieg w firmie,
  • wysyłanie i odbieranie przesyłek kurierskich,
  • dbanie o wizerunek firmy, wygląd recepcji oraz estetykę miejsca pracy,
  • wprowadzanie danych do systemu inwentaryzacyjnego,
  • obsługa i organizacja spotkań z klientami firmy,
  • nadzór nad terminowym i prawidłowym przepływem informacji i dokumentów,
  • wsparcie innych działów firmy w realizacji bieżących zadań,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Co oferujemy?

  • Współpracę z obszarami technologii, sprzedaży, rozwoju produktu, wsparcia klienta,
  • Dodatkowe dni wolne między Świętami a Sylwestrem,
  • Dobrze wyposażone biuro z łatwym dojazdem i dużym parkingiem,
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Jak wygląda rekrutacja?

  • Otrzymasz od nas e-mail, jeśli uznamy, że Twoja aplikacja spełnia nasze kryteria.
  • Zaprosimy Cię na rozmowę w biurze z Twoim potencjalnym przełożonym.
  • Możemy Cię poprosić o wykonanie zadania rekrutacyjnego.
  • Wrócimy do Ciebie z informacją bez względu na wynik rekrutacji.

Jeśli ta rola jest dla Ciebie, czekamy na Twoją aplikację! Wyślij CV na career@grandmetric.com

Nie zapomnij o dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Grandmetric