Region US

Grandmetric LLC
Lewes DE 19958
16192 Coastal Hwy USA
EIN: 98-1615498
+1 302 691 94 10
info@grandmetric.com

Region EMEA

GRANDMETRIC Sp. z o.o.
ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań, Poland
NIP 7792433527
+48 61 271 04 43

UK

Grandmetric LTD
Office 584b
182-184 High Street North
London
E6 2JA
+44 20 3321 5276

  • en
  • pl
  • Account Manager

    Account Manager

    Cześć, jesteśmy Grandmetric!

    Jesteśmy ekipą technicznych, ale zorientowanych na biznes osób, które lubią rozwiązywać łamigłówki związane z projektami transformacji IT dla globalnych i krajowych firm. Zakres naszych działań technicznych i specjalizacji obejmuje głównie sieci, technologie bezprzewodowe, cyberbezpieczeństwo, centra danych, collaboration i rozwój oprogramowania.

    Nasze cele w dostarczaniu wartościowych produktów i projektów dla Klientów to niezmiennie: #Ekstremalna Odpowiedzialność i #ZadowolenieKlienta!

    Szybko się rozwijamy, dlatego szukamy właśnie CIEBIE!

    Jako Account Manager będziesz budować relacje z klientami Grandmetric i poznawać ich potrzeby, na które jako Grandmetric możemy odpowiedzieć nowymi usługami.

    Twoje zadania:

    • Realizacja celów sprzedażowych Grandmetric;
    • Rozbudowa portfolio sprzedażowego Grandmetric;
    • Budowa i utrzymanie zaufania w relacji z klientami;
    • Badanie potrzeb klientów i poznawanie ich wyzwania;
    • Stanowienie łącznika między klientami a zespołem Grandmetric;
    • Sprawne odpowiadanie na zapytania o ofertę oraz na korespondencję z klientami;
    • Współpraca z zespołem certyfikowanych inżynierów sieciowych, bezpieczeństwa, systemów IT i chmury;
    • Korzystanie ze wsparcia doświadczonych inżynierów Pre-Sales;
    • Przygotowanie ofert i umów;
    • Prowadzenie negocjacji i domykanie sprzedaży;
    • Aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych i pozyskiwnie nowych klientów.

    Czego oczekujemy?

    • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych;
    • Samoorganizacji oraz umiejętności pracy w zespole;
    • Wysokiej motywacji wewnętrznej do osiagania ambitnych celów;
    • Doskonałej znajomości języka polskiego i znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • Prawa jazdy kat.B

    Co oferujemy?

    • Regularne szkolenia sprzedażowe i wewnętrzne szkolenia techniczne;
    • Samochód służbowy, telefon służbowy, laptop, narzędzia do nauki;
    • Praca zdalna lub w biurze (pełna/hybrydowa)
    • Finansowanie szkoleń i certyfikacji
    • System kafeteryjny z comiesięcznym budżetem (w tym na opiekę medyczną lub pakiet sportowy)
    • Dodatkowy płatny tydzień odpoczynku do wykorzystania w ciągu roku
    • Praca w zmotywowanym i wykwalifikowanym zespole inżynierów
    • Ekscytujące projekty dla globalnych Klientów
    • Współpraca z najlepszymi dostawcami i ekspertami w branży jako Cisco Premier Partner (w drodze do certyfikacji Gold Partner)

    Co dalej?

    • Otrzymasz wiadomość e-mail od naszego zespołu, jeśli Twoja aplikacja spełnia nasze wymagania.
    • Zaprosimy Cię na rozmowę  z liderem zespołu Sales.
    • Możemy poprosić Cię również o wykonanie zadania rekrutacyjnego.
    • Otrzymasz od nas odpowiedź niezależnie od wyników rozmowy kwalifikacyjnej.

    Co jeszcze czeka Cię w Grandmetric?

    Lubimy wyzwania związane z transformacją sieci i systemów IT u naszych lokalnych i globalnych Klientów. Aby utrzymać motywację i produktywność na wysokim poziomie, korzystamy ze swobody, którą daje nam praca w Grandmetric.

    benefit

    Finansowanie karty sportowej lub pakietu medycznego

    benefit

    Cykliczny budżet w kafeterii Worksmile

    benefit

    Opłacane przez firmę certyfikacje inżynierskie

    benefit

    Budżet szkoleniowy w ramach działu

    benefit

    Dodatkowy płatny tydzień wakacji

    benefit

    Elastyczny czas pracy

    benefit

    Praca w biurze, hybrydowo lub zdalnie

    benefit

    Darmowy parking dla pracowników

    benefit

    Chillout room z piłkarzykami i XBox

      *Aplikując o pracę wyrażam zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji przez Grandmetric sp. z o.o. (administrator danych). *Zapoznałam/em się z treścią Polityki prywatności i akceptuję ich treść. Moja zgoda na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych obejmuje również przyszłe rekrutacje prowadzone przez Grandmetric sp. z o.o. (administrator danych). Polityka prywatności

      Grandmetric: Network & Security