Dzieje się

09.2021

Marcin Biały w magazynie Obiekty

Śladów, które zostawiamy po sobie w sieci, jest mnóstwo, a cyberprzestępstwa to już codzienność. Warto zatem zastanowić się, jak można uchronić się zarówno przed utratą danych personalnych, jak i kluczowych informacji firmowych. Dobrym punktem wyjścia jest audyt bezpieczeństwa, o którym Marcin Biały opowiadał w wywiadzie dla magazynu Obiekty.

06.2021

Grandmetric zmienia adres rejestracji spółki

Szanowni Państwo, informujemy, iż od 1 czerwca 2021r., Grandmetric sp. z o.o. zmienia adres rejestracyjny na ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań.
Tym samym adres biura staje się adresem siedziby.
Wszystkich partnerów prosimy o odnotowanie zmiany w swoich systemach i zapraszamy na Metalową 5, gdzie przy pięknej pogodzie można bezpiecznie wypić kawę na tarasie.

05.2021

Próba Połączenia – nowy podcast o sieciach i nie tylko

W tym roku mocno przyspieszamy i zabieramy się za projekty, które już dawno świtały nam w głowach. Jednym z takich projektów jest podcast Próba Połączenia, który kierujemy do inżynierów sieciowych, administratorów i inżynierów oprogramowania.

Będziemy poruszać tematy związane z bezpieczeństwem, sieciami i DevOps i postaramy się robić to tak, żeby było lekko, ale konkretnie i merytorycznie.

04.2021

Grandmetric oficjalnym partnerem Poly

Certyfikowani inżynierowie oraz handlowcy Grandmetric posiadają odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, by dobrać i dostarczyć sprzęt konferencyjny Poly integrujący się ze wszystkimi wiodącymi platformami, w tym Microsoft Teams, Zoom czy Amazon. Wierzymy,  że dzięki partnerstwu Grandmetric i Poly, jeszcze pełniej będziemy wypełniać naszą misję “Stay Connected”.

04.2021

Liderzy zmieniają architekturę na SASE

Pandemia Covid-19 zmusiła wiele firm do przyśpieszenia procesu digitalizacji oraz szukania rozwiązań technologicznych mogących sprostać współczesnym wyzwaniom, także tym związanym z pracą zdalną i ochroną danych. Stąd takie zainteresowanie rozwiązaniami SASE SD-WAN.

09.2020

Wdrożenie SD-WAN w Pfeifer Langen opisane w Business Insider

Magazyn Business Insider opublikował artykuł dotyczący wdrożenia SD-WAN Cisco u naszego klienta, Pfeifer Langen S.A.